מוליקס בניית אתרים , עיצוב גרפי וקידום אתרים – הכל במקום אחד!

מבצע החודש , למזמינים אתר תדמית וורדפרס עיצוב לוגו חינם!​ חייגו עכשיו : 053-6666745 ונתחיל!​

מבצע החודש , למזמינים אתר תדמית וורדפרס עיצוב לוגו חינם!​ חייגו עכשיו : 053-6666745 ונתחיל!​

5 תוספים לאלמנטור שכולם חייבים להכיר ב 2022!

היי וברוכים הבאים לעוד כתבה שהיא לא סתם עוד כתבה אלא ה-כתבה שתעניק לכם מידע רחב בנושאים כמו : בניית אתרים , עיצוב גרפי , קידום אתרים , עריכת וידאו ועוד'. זכרו שאתם יכולים למצוא את מה שאתם מחפשים תמיד כאן "במוליקס (MULIX) טכנולוגיות" אנו מתעסקים בכל הקשור ל- בניית אתרים , עיצוב גרפי , קידום אתרים , עריכת וידאו ועוד. היום נדבר על : 5 תוספים לאלמנטור אתם חייבים להכיר ושאתם חייבים שיהיה לכם באתר שלכם ב 2022! אז יאללה בואו נתחיל!

אז איך בעצם אנו הולכים לבדוק איזה תוספות (ADD-ON) לאלמנטור הם מומלצות ? לפי כמה פרמטרים : מחיר , התקנות , כמות אלמנטים (הדברים שאפשר להוסיף כמו תמונה , גלרייה וכד') שמציע התוסף ותמיכה ועדכונים עתידיים.

1. Elementor Pro

די ברור מאליו , האפשרות הכי טובה ופשוטה על מנת לקבל את כל מה שאפשר להוציא מאלמנטור *ישירות כמובן* הוא פשוט לרכוש את הגירסא המלאה. ברסא המלאה אתם תקבלו בעצם את כל מה שאתם רוצים להוסיף אבל נעול + גישה למאות אם לא אלפים של תבניות קיימות שיעזרו לכם לבנות את האתר שלכם במהירות האפשרית.

מחיר: החל מ 49$ לשנה. התקנות: מעל 10M (כולל אלמנטור הרגיל). כמות אלמטים : כל מה שנעול באלמנטור הרגיל. תמיכה ועדכונים : כלול.

הנה לכם סרטון  מומלץ המציג את היכולות של אלמנטור PRO :

 

2. Essential Addons for Elementor

עוד תוסף שבעינינו עושה עבודה מצויינת הוא "Essential Addons For Elementor" שהאמת הוא ממש לא נופל מאלמנטור עצמו. אפשר למצוא פה דברים שיחסכו לכם כמה שקלים לא מבוטלים ועם זאת יש אולי גם כמה חסרונות. כדי שחלק מהאלמנטים יעבדו אתם תצטרכו להתקין עוד כמה תוספים. עם זאת זה דבר שהוא מאוד פשוט בהתחשב בעובדה שהתוסף הזה אומר לכם איזה תוספים להתקין ואף עוזר לכם להתקין אותם!. בנוסף ישנם גם עוד המון תבניות של עמודים בנויים שתוכלו להוסיף ממש כמו באלמנטור פרו. וכמובן שגם בתוסף זה יש גרסת פרו.

מחיר:  0 ש"ח לגרסא הרגילה. התקנות: מעל 1M . כמות אלמנטים : 52.

הנה לכם סרטון  מומלץ המציג את היכולות של Essential Addons For Elementor :